Contact

Hieronder vindt u een overzicht van de coördinatoren per locatie en hun contactgegevens. Ons hoofdkantoor bevindt zich op de Archipelstraat 292 te Nijmegen. Alle gesprekken vinden hier plaats. Wij zijn telefonisch bereikbaar op maandag t/m donderdag van 15:00 uur tot 20:00 uur en op vrijdag van 15:00 uur tot 19:00 uur op 024-3010035. De mobiele nummers van de coördinatoren vindt u hieronder.

port_gisella_2_circ

Hoofdcoördinator

Mw. G. Emkow
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: g.emkow@studo.nl
Tel: 06-47489110

Daniek_circle

Assistent
Hoofdcoördinator

Mw. D. Rietman
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: d.rietman@studo.nl
Tel: 06-26639204

Kasper_circl

Coördinator
Stedelijk Gymnasium Nijmegen

Dhr. K. Maltha
Kronenburgersingel 269
6511 AS  Nijmegen
Email: k.maltha@studo.nl

port_Justus_1

Coördinator
Bijles

Dhr. J. op den Brouw
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: bijles@studo.nl
Tel: 06-19261647

Frans_circl

Ondersteunend
Bestuursmedewerker (afd. Bijles)

Dhr. F. Nickel
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: bijles@studo.nl
Tel: 024-3010035

port_Floor1

Coördinator
Orthopedagogische Begeleiding

Mw. F. Wijers
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: f.wijers@studo.nl
Tel: 024-3010035

Yorke_circ

Coördinator
Studiecentrum Nijmegen

Dhr. Y. Cornelissen
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: examentraining@studo.nl
Tel: 06-25312555

Nathalie_circl

Coördinator
Dominicus College

Mw. N. van de Sanden
Energieweg 93
6541 CZ Nijmegen
Email: n.vandesanden@studo.nl
Tel: 06-45668227

Nathalie_circl

Coördinator
Merletcollege

Mw. N. Van de Sanden
Katwijkseweg 2
5431 RX Cuijk
Email: n.vandesanden@studo.nl
Tel: 06-45668227

IMG_9105

Coördinator
Kandinsky College

Mw. D. Rietman
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: d.rietman@studo.nl
Tel: 06-25312555

Yorke_circ

Coördinator
Examentraining

Dhr. Y. Cornelissen
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: examentraining@studo.nl
Tel: 06-25312555

Patrick_circl

Coördinator
Marketing

Dhr. P. Reumer
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: extern@studo.nl
Tel: 024-3010035

Rich_circ

Bestuursondersteuner

Dhr. R. Supheert

Email: r.supheert@studo.nl

Contactformulier

Wij zijn op maandag t/m donderdag van 15:00 uur tot 20:00 uur en op vrijdag van 15:00 uur tot 19:00 uur telefonisch bereikbaar op 024-3010035. Alle gesprekken met coördinatoren vinden plaats in ons studiecentrum op de Archipelstraat.

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Uw telefoonnummer

Onderwerp

Uw bericht