Contact

Hieronder vindt u een overzicht van de coördinatoren per locatie en hun contactgegevens. Ons hoofdkantoor bevindt zich op de Archipelstraat 292 te Nijmegen. Alle gesprekken vinden hier plaats. Wij zijn telefonisch bereikbaar op maandag t/m donderdag van 15:00 uur tot 20:00 uur en op vrijdag van 15:00 uur tot 19:00 uur op 024-3010035. De mobiele nummers van de coördinatoren vindt u hieronder.

Coördinator Bijles

Bijles Nijmegen

Mw. M. Heebing
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: bijles@studo.nl
Tel: 06-19261647

koen_circle

Studiecentrum Nijmegen

Dhr. K. Schäperclaus
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: k.schaperclaus@studo.nl
Tel: 06-45274341

portrait_circ_new400_cv2

Coördinator

Examentraining

Mw. M. Schemmekes
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: examentraining@studo.nl
Tel: 06-34544557

koos_circle

Coördinator

Huiswerkbegeleiding

Dhr. K. Franssen
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email:  k.franssen@studo.nl
Tel: 024-3010035

Coördinator Kandinksy College

Kandinsky College

Mw. G. Emkow
Singel 124
6584 BK Molenhoek
Email: g.emkow@studo.nl
Tel: 06-47489110

marjolein_ort_circle

Merletcollege

Mw. M. Huijskes
Grotestraat 144
5431 DM Cuijk
Email: m.huijskes@studo.nl
Tel: 06-45668227

marjolein_ort_circle

Dominicus College

Mw. M. Huijskes
Grotestraat 144
5431 DM Cuijk
Email: m.huijskes@studo.nl
Tel: 06-45668227

Richard Supheert

Bestuursondersteuner

Dhr. R. Supheert

Email: r.supheert@studo.nl

Contactformulier

Wij zijn op maandag t/m donderdag van 15:00 uur tot 20:00 uur en op vrijdag van 15:00 uur tot 19:00 uur telefonisch bereikbaar op 024-3010035. Alle gesprekken met coördinatoren vinden plaats in ons studiecentrum op de Archipelstraat.

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Uw telefoonnummer

Onderwerp

Uw bericht