Contact

Hieronder vindt u een overzicht van de coördinatoren per locatie en hun contactgegevens. Ons hoofdkantoor bevindt zich op de Archipelstraat 292 te Nijmegen. Alle gesprekken vinden hier plaats. Wij zijn telefonisch bereikbaar op maandag t/m donderdag van 15:00 uur tot 20:00 uur en op vrijdag van 15:00 uur tot 19:00 uur op 024-3010035. De mobiele nummers van de coördinatoren vindt u hieronder.

Port_corel_circ

Ondersteunend

Bestuursmedewerker (afd. bijles)

Dhr. C. van den Brink
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: bijles@studo.nl
Tel: 024-3010035

avatar

Coördinator

Studiecentrum Nijmegen

Mw. M. van Nijnatten
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: m.vannijnatten@studo.nl
Tel: 06-45274341

Yorke_circ

Coördinator

Examentraining

Dhr. Y. Cornelissen
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: examentraining@studo.nl
Tel: 06-25312555

avatar

Assistent

Hoofdcoördinator

Mw. D. Rietman
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: d.rietman@studo.nl
Tel: 06-26639204

Yorke_circ

Coördinator

Kandinsky College

Dhr. Y. Cornelissen
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: y.cornelissen@studo.nl
Tel: 06-25312555

Port_Marjolein_circ

Coördinator

Merletcollege

Mw. M. Huijskes
Katwijkseweg 2
5431 RX Cuijk
Email: m.huijskes@studo.nl
Tel: 06-45668227

port_Floor1

Coördinator

Orthopedagogische Begeleiding

Mw. F. Wijers
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: f.wijers@studo.nl
Tel: 024-3010035

Port_Marjolein_circ

Coördinator

Dominicus College

Mw. M. Huijskes
Energieweg 93
6541 CZ Nijmegen
Email: m.huijskes@studo.nl
Tel: 06-45668227

Rich_circ

Bestuursondersteuner

Dhr. R. Supheert

Email: r.supheert@studo.nl

port_gisella_2_circ

Hoofdcoördinator

Mw. G. Emkow
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: g.emkow@studo.nl
Tel: 06-47489110

port_Justus_1

Coördinator

Bijles

Dhr. J. op den Brouw
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: bijles@studo.nl
Tel: 06-19261647

avatar

Coördinator

Marketing

Dhr. P. Reumer
Archipelstraat 292
6524 LR Nijmegen
Email: extern@studo.nl
Tel: 024-3010035

Contactformulier

Wij zijn op maandag t/m donderdag van 15:00 uur tot 20:00 uur en op vrijdag van 15:00 uur tot 19:00 uur telefonisch bereikbaar op 024-3010035. Alle gesprekken met coördinatoren vinden plaats in ons studiecentrum op de Archipelstraat.

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Uw telefoonnummer

Onderwerp

Uw bericht